Liečebno edukačná terapia - LET
ZĽAVA 25%
Individuálna edukácia zameraná na pohybový aparát ako celok s dôrazom na vysvetlenie príčiny problému, výučbu a poradenstvo. (SM Systém, DNS,...)
Čo je LET?
Liečebno edukačná terapia je komplexný balík zahŕňajúci rehabilitáciu a fyzioterapiu. Balíček obsahuje množstvo samostatných prvkov, ako napríklad: diagnóza, analýza od fyzioterapeuta (nie lekára), masáž, poradenstvo, cvičenie (všetky cvičebné techniky), mäkké a mobilizačné techniky,  elektroliečba a mnoho ďalších prvkov, ktoré fyzioterapeut usudzuje individuálne v závislosti od klienta. Individuálna edukácia zameraná na pohybový aparát ako celok, s dôrazom na vysvetlenie príčiny problému, výučbu a poradenstvo. (SM Systém, DNS,...)
Teraz iba za 28€
V prípade záujmu o našu službu, kliknite na políčko a vyplňte základne kontaktné informácie.
16 513
Rezervácií
2325
Hodnotení
1657
Zákazníkov
10
Parkovacích miest
Referencie
Za to množstvo rokov, ktoré pôsobíme ako klinika sme nazbierali mnoho stálych klientov a množstvo spokojných zákazníkov! Ich odozvy nás tešia a pre Vás sú jedným z rozhodujúcich faktorov. Pozrite sa teda na niektoré z nich!
Diana Mórová
Herečka
"Moje problémy s krčnou chrbticou ma donútili nájsť niekoho, kto mi pomôže. Práve preto som si vybrala Rehab Klinik. Ich profesionalita a ľudský prístup nemá hranice. Rehabilitácie mi neskutočne pomáhajú, a vždy sa rada vrátim :) "
Dušan Vangel
Futbalista
"Vždy, keď ma trápi akýkoľvek problém, ktorý sa mi stane aj mimo futbalových ihrísk, si spomeniem na Rehab Klinik. Veľmi milý a ústretový prístup ľudí, ktorí konajú na profesionálnej úrovni. Sú to odborníci pod vedením hlavnej fyzioterapeutky Evky. Vždy mi diagnostikujú problém, ktorý ihneď riešia. Bez čakania, veľmi rýchlo a efektívne. Takto má vyzerať rehabilitácia v praxi! Ďakujem Vám."
Martin Boro
Bývalý reprezentant v raftingu
"Problémy s boľavým ramenom boli u mňa na dennom poriadku. Preto som bol nútený hľadať pomoc. Naštastie sa ma ujal p. Mišut z Rehab Klinik, ktorý mi ukázal nielen úžasné kompenzačné cviky, ktoré mi pomohli s mojim boľavým ramenom, ale aj jeho profesionálny odborný prístup mi ukázal, že som na tom správnom mieste. Ďakujem tímu Rehab Klinik! Vidíme sa."
Tak čo, ideš do toho?
© Rehab Klinik, 2019